Mūsų teikiamos paslaugos

Bendradarbiaujame su viso pasaulio spynų gamintojais, todėl galime pasiūlyti bet kokio tipo ar profilio raktų gamybą. Jeigu tokio rakto neturėsime savo daugiau, nei 4 000 raktų asortimente, vistiek rasime būdą, kaip Jums padėti.

Paslaugos

Mūsų paslaugos

Jau 26 metus kartu su jumis

Teikiame tik labiausiai kliento poreikius atitinkančias raktų gamybos, spynų remonto aptarnavimo paslaugas.

Durų remontas

Durys viduje dažnai slepia daugiau, nei tik spyną. Naujo tipo durų viduje galima surasti sudėtingus mechanizmus, kurie taip, kaip ir spynos, ilgainiui dėvisi.

Visos seifinio tipo durys viduje turi traukių sistemas ir krumpliaratinius mechanizmus, kuriems reikia priežiūros ir remonto. Esant bėdai, nedelsiant kreipkitės į mus ir mūsų darbuotojai išspręs iškilusias problemas bei suremontuos sugedusius mechanizmus.

Užraktų remontas

Užraktai būna patys įvairiausi. Pradedant durimis, baigiant transporto priemonėmis. Mūsų meistrai sutvarkys neveikiantį užraktą ir padės jam sugedus.

Nerizikuokite likti stovėti lauke, o jeigu jau taip atsitiko, skambinkite mums ir mes padėsime suremontuoti neveikiantį užraktą arba neveikiantį pakeisime nauju.

Avarinis spynų atrakinimas

Kvalifikuoti meistrai padės avariniu būdu atrakinti bet kokio tipo duris.

Dažniausia problema būna pamesti raktai. Meistras atvyks į vietą, atrakins duris, ir esant poreikiui pakeis spyną nauja arba pagamins naują raktų komplektą.

Taip pat padėsime užtrenkus arba pametus automobilio raktus. Viena dažniausių bėdų - automobilyje užtrenkti automobilio rakteliai. Meistro pagalba pigesnė alternatyva už išdaužtą stiklą arba sugadintą spyną bandant ją atrakinti be specialių įrankių.

Baterijų keitimas pulteliuose

Sunku suprasti su tuo nesusidūrus, kiek daug problemų gali sukelti išsikrovusi automobilio pultelio baterija. Gedimas ypač paprastas, tačiau dėl sudėtingos naujų raktų konstrukcijos ir didelės galimybės pažeisti elektroninę rakto dalį, rekomenduojame paliktį šį darbą savo srities profesionalams.

Vietoje turime visų rūšių maitinimo elementų skirtų automobiliniams raktams, o patyrę profesionalai vietoje išspręs Jūsų problemą.

Pultelių kopijavimas

Pakeliamų vartų ar užtvarų pultelių kopijavimas. Vietoje turime platų pasirinkimą universalių pultelių, kurie naudojami klonų gamybai. Daugeliu atveju kopijos veikia iškart, tačiau kai kurių gamintojų apsaugos sistema yra aukštesnio lygio, todėl naują pultelį vis dar reikia

priprogramuoti prie pačio vartų mechanizmo. Esant pageidavimui, šią paslaugą suteiks mūsų kvalifikuotas meistras. Populiariausi gamintojai Lietuvoje, kurių pultelių kopijas galime pagaminti yra BFT, CAME, NICE SOMFY ir HORMANN

Automobilinių raktų remontas

Neveikia nuotolinio valdymo mygtukai, prakiurusios mygtukų gumytės, automobilis nesiveda, neatsilenkia geležtė - tai tik kelios iš dažniausiai sutinkamų problemų su automobiliniais raktais.

Dirbtuvėse turime plačiausią raktų korpusų pasirinkimą Lietuvoje. Meistrai vietoje pakeis susidėvėjusį raktą naują, o esant reikalui greitai ir vietoje suremontuos sugedusią rakto elektroninę dalį.